Benefiční akce a další nápady

Zorganizujte vlastní charitativní akci

Existuje mnoho možností, jak získat peníze pro dobrou věc a přitom strávit čas s přáteli a rodinou, poznat nové lidi, mít kulturní zážitek. Zde je několik tipů:

Pečení a prodej upečených výrobků

Ve vaší komunitě, farnosti, klubu, škole apod. můžete uspořádat např. pečení koláčů, perníků nebo čehokoliv jiného a získat peníze z prodeje během společně stráveného příjemného odpoledne.

Koncert

Jste členy souboru nebo hudební skupiny nebo znáte někoho takového? Zkuste uspořádat charitativní koncert na podporu naší organizace.

Ples

Ve vaší obci můžete uspořádat ples se záměrem podpořit z výtěžku naši organizaci. Je to výborná příležitost zúčastnit se společenské události a přitom podpořit dobrou věc. Nemalou součástí získané částky se může stát i výtěžek z tomboly.

Sportovní událost

Nemusíte být právě atlet, abyste mohli uspořádat a zúčastnit se sportovní události, jako např. běh, turistický pochod nebo cyklistický okruh anebo cokoliv jiného. Všichni účastníci se svým startovním poplatkem stanou našimi dárci.

Věcný dar

Mezi aktuální potřeby spolku patří notebook, tiskárna, auto, kancelářské papíry, tonery do tiskárny, mobilní telefon. Tyto věci a náklady na ně  poskytujeme momentálně ze svých vlastních soukromých zdrojů.

Odebereme neomezené množství látek – převážně preferujeme bílou barvu, případně jednobarevné pastelové tóny. (Používáme je dále pro výrobu memory boxů)

Také potřebujeme vlnu, bílou či v pastelových barvách. V neomezeném množství a klidně i menší klubíčka. ( Vozíme ji do domova důchodců, kde nám babičky pletou na miminka.)

Podpora od firem

Mnoho firem dnes podporuje nejrůznější projekty. Pokud si myslíte, že by Váš zaměstnavatel mohl podpořit naši organizaci finančním darem nebo jiným způsobem, zkuste oslovit kompetentní osobu.

Členství ve spolku Perinatální hospic

Chcete-li zapojit své osobní síly, máte-li chuť podělit se o své zkušenosti a nápady, chcete-li pomáhat druhým, staňte se členy spolku Perinatální hospic. Členové se pravidelně setkávají, na schůzkách řeší aktuální otázky a vyměňují si názory a poznatky. Kontaktujte nás a dozvíte se více.

Máte nějaký další nápad? Ozvěte se nám na mail info@ditevsrdci.cz.

Děkujeme za vaši pomoc.