Sponzoři – číslo účtu

Děkujeme Vám, že uvažujete o možnosti finančně podpořit naši organizaci. Naše činnost závisí z velké části na finanční podpoře drobných sponzorů. Pokud se rozhodnete pro finanční podporu, můžete tak učinit několika způsoby:

1. jednorázovým platebním příkazem na číslo našeho účtu

2. trvalým platebním příkazem s pravidelným intervalem ( Pravidelná i když třeba drobnější platba je pro nás nesmírným přínosem a snem každé neziskovky 🙂 )

3. odkázáním dědictví v závěti

Na vyžádání Vám vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely, na jehož základě lze darovanou částku odečíst ze základu daně z příjmu.

Pokud byste místo finančního daru rádi věnovali, či zakoupili něco konkrétního, rádi se s Vámi domluvíme. Ozvěte se prosím na email alena@ditevsrdci.cz nebo na telefonní číslo +420 731 188 116.

Číslo účtu Perinatálního hospice Dítě v srdci, z.s., vedeného u ČSOB, a.s.:

268 275 371/0300

Vaše dary nám pomáhají poskytovat pomoc rodinám, které to potřebují. Děkujeme.

 

Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně.

Fyzické osoby, včetně zaměstnanců, si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně.