Koncert Musica (K)lasica pro Dítě v srdci

Koncert Musica (K)lasica pro Dítě v srdci
Kdy:
Květen 12, 2019 @ 16:00 – 18:00
2019-05-12T16:00:00+02:00
2019-05-12T18:00:00+02:00
Kde:
Kostel sv. Petra a Pavla, Vyšehrad
Štulcova
Praha 2- Vyšehrad
Náklady:
vstupné dobrovolné
Koncert Musica (K)lasica pro Dítě v srdci @ Kostel sv. Petra a Pavla, Vyšehrad

V neděli 12. května 2019 v 16:00 se v Praze v kostele sv. Petra a Pavla na Vyšehradě uskuteční koncert na podporu Perinatálního hospice Dítě v srdci. Koncert pořádá rodinné hudební uskupení Musica (K)lasica. Hostem bude sopranistka Pavlína Senič. Součástí koncertu bude také výstava fotografií. 

Perinatální hospic Dítě v srdci pečuje o rodiny, jejichž dítěti byla v těhotenství diagnostikovaná vada neslučitelná se životem a poskytuje doprovázení a pomoc rodinám, které přišly o své dítě.  Koncerty Musica (K)lasica pro Dítě v srdci jsou iniciativou manželů Kolčavových, kteří sami prošli péčí perinatálního hospice.

“S manželem, našimi sedmi sourozenci, jejich protějšky a dalšími přáteli, jsme začali tyto koncerty pořádat, po smrti našich čtyř děti, jako určitou formu osvěty, protože si uvědomujeme, jak málo se o této formě péče mezi lidmi ví,” říká Petra Kolčavová.

O perinatální paliativní péči promluví členka pražské pobočky, Mgr. Rita Kramerová. Mluvit se bude také o vznikající pobočce Perinatálního hospice Dítě v srdci v Praze a novém projektu na pomoc rodinám po ztrátě dítěte, který se v Praze připravuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*